Plac Karin Stanek 1, 41-902 Bytom
T: 32/ 389 31 09, E: sekretariat@becek.pl

Kalendarium imprez

2019-01-19

Akademia Twórczego Ekologa – warsztaty proekologiczneDla dzieci

Kiedy gramy?

Warsztaty rozwijające świadomość ekologiczną dzieci i kształtujące postawę proekologiczną, co ma szczególne znaczenie w naszym regionie. W trakcie zajęć dzieci poznają takie pojęcia jak recykling, upcykling czy ślad węglowy. Wspólnie stworzą „Zielone zasady młodego ekologa”. Podarują nowe życie zużytym rzeczom tworząc z nich niezwykłe Łapacze Snów, girlandy, mobile oraz przedmioty użytkowe.  W pracowni wykorzystane zostaną surowce wtórne – butelki pet, nakrętki, opakowania po słodyczach oraz naturalne znaleziska – patyczki, szyszki, muszelki, liście i piórka.


Prowadzenie: Katarzyna Cyganek – pedagog, terapeuta zajęciowy, artysta-rękodzielnik. Ogromną radość odnajduje w pracy z dziećmi, młodzieżą i seniorami oraz w wyrażaniu siebie poprzez szeroko pojętą ekspresję twórczą. Inspirację odnajduje w naturze, na targowiskach staroci i w każdym człowieku, z którym ma okazję współpracować. W pracy z ludźmi za najważniejsze uważa aktywne słuchanie, dialog oraz indywidualne podejście, pozwalające wydobyć i rozwijać naturalny potencjał każdego człowieka. Kocha przyrodę, podróże, muzykę i taniec… ale najbardziej lubi tworzyć.

 

Warsztaty realizowane w ramach XIX Zimowej Feriady Artystycznej Bytomskiego Centrum Kultury pod hasłem „KULTURA ANTIDOTUM NA UZALEŻNIENIA”.

Data:  13-15 lutego, 
w godz. 9.00-11.00 (5-7 lat),
w godz. 11.30-13.30 (8-11 lat)

Cena biletu: 60 zł ​
(cena biletu obejmuje uczestnictwo dziecka w całym, tygodniowym cyklu zajęć dla wybranej grupy wiekowej).

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Prusa 10

 

 

Zapisy na warsztaty w Impresariacie BCK, tel. 32 389 31 09 w. 100 (w godz. 9.00 - 16.00)  
Szczegółowe informacje o warsztatach w Impresariacie, tel. 32 389 31 09 w. 126.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.  

 

Dofinansowano ze środków:

 


 Powrót

Partnerzy i Sponsorzy
Centrum Sztuki Współczesnej Kronika
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług, statystyk i optymalizacji strony. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka Cookies